מלי סדנאות שוקולד

077-9967414 מלי     

        

חיפוש :

סדנאות שוקולד

הסדנה היא הזדמנות ללמוד עוד על שוקולד, ללמוד איך לזהות שוקולד איכותי, לדעת עוד על מקורות השוקולד, להתנסות בעבודה עם שוקולד ובעיקר, לטעום שוקולד מובחר ולהכין בעצמנו פרלינים או ממתקי שוקולד אחרים.

עבודה עם שוקולד היא מקצוע לכל דבר, כאשר מטפלים נכונה בשוקולד לא תאמינו כמה הוא טעים ומגוון. סדנת שוקולד מתאימה לזוגות, משפחות, קבוצות חברים, קבוצות עובדים, מסיבות רווקים ועוד, סדנת שוקולד היא פעילות מתוקה לכל יום וכל מזג אוויר, פעילות בה כל אחד ישמח להשתתף ובעיקר לטעום.

טעימות הכרחיות ופינוקים מתוקים הביתה

במהלך הסדנה יחולקו טעימות לכולם, סדנת שוקולד היא סדנה אותה חווים עם כל החושים, את השוקולד אנו נריח, נראה, נשמח, נמשש ובעיקר נטעם. בסוף הסדנה יוכל כל משתתף לקבל את השוקולדים שהוא הכין. בנוסף אפשר יהיה לרכוש עוד פינוקי שוקולד טעימים ומיוחדים.

סדנאות השוקולד שלנו מתבססות על אהבה עצומה לשוקו לד ולהנאה הרבה הכרוכה ביצירה עם שוקולד וגילוי טעמים חדשים. שוקולד הוא הרבה יותר מממתק, שוקולד הוא עולם שלם ומרתק עם טעמים, מרקמים, צבעים, יצירה, תשוקה, מגע והרבה כיף. סדנת שוקולד היא המקום בו תגלו מחדש את נפלאות השוקולד.

יתרונות של סדנת שוקולד

אם אתם מחפשים פעילות גיבוש בה כל העובדים ירצו לקחת חלק או פעילות שמתאימה לכל הגילאים, סדנת שוקולד היא הבחירה הנכונה. הסדנאות מגבשות קבוצות ומשפחות, מלאות רומנטיקה לזוגות ואידאליות גם בעבור מסיבות. אפשר לתאם סוגים שונים של סדנאות, יש אפשרות לסדנה קצרה או סדנה ארוכה.

סדנאות שוקולד במקומות עבודה

נארח את העובדים בסטודיו שוקולד מעוצב ומתוק במיוחד, כל הסובב מתמקד ביצירת שוקולד ועולם קסום שלם המתבסס על פלאי השוקולד. את הסדנה מעבירים מדריכים מנוסים עם הרבה עניין, טעם ויצירתיות. במהלך הסדנה נוכל להכין את לוגו החברה שלכם משוקולד, פרלינים, עוגות ושאר ממתקי שוקולד. בסוף הסדנה העובדים יהיו כולם מרוצים לצאת הביתה עם שוקולדים טעימים פרי יצירתם ניתן לתאם גם סדנאות מיוחדות למנהלים, סדנאות לזוגות תוך חוויה אינטימית מתוקה, ערב בלתי נשכח למסיבת רווקות, סדנה למתקדמים, סדנה לילדים או בני נוער ועוד.

img_ArticleTag סדנת שוקולד, סדנאות לימי הולדת, סדנת שוקולד במרכז, סדנת שוקולד זוגית, סדנאות שוקולד לילדים, יום הולדת שוקולד, סדנת שוקולד ליום הולדת, סדנאות שוקולד זוגיות
2all בניית אתרים